Про підприємство

ТОВ «Київська електротехнічна компанія» розпочала свою діяльність на ринку України в 2008 році. Наша компанія охоплює кілька напрямків діяльності в металообробці та виробництві готових виробів.

 

Підприємство є власником торгової марки «Євролюки – люки, яких не видно», свідоцтво на знак для товарів і послуг №161993 від 10.10.2012 р. Під цією емблемою ми виробляємо та продаємо ревізійні люки прихованого монтажу різних модифікацій.

 

В даний час до ремонту, незалежно від його рівня, пред'являються високі вимоги. Відійшли в минуле саморобні люки та пристосування, які приховували сантехнічне обладнання, електричні мережі та інші інженерні комунікації.

 

Ми представили ринку витончене рішення наболілої проблеми прихованого доступу до різних комунікацій і інженерних мереж за допомогою використання ревізійних люків, які по праву можна віднести до «люків – невидимок». З їх допомогою забезпечується доступ до різних систем і технічних продуктів, не порушивши при цьому цілісність загального малюнка інтер'єру, застосування різних оздоблювальних матеріалів, декоративних елементів.

 

Ревізійні системи торгової марки «Євролюки» представлені в наступних напрямках:

 

Виготовлення цих та інших типів люків, як в одностулковий, так і в 2-х, 3-х стулчастому виконанні.

 

Усі ревізійні системи об'єднані однією ідеєю – можливістю прихованого монтажу різного роду комунікацій і швидкого, та зручного доступу до них. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашою продукцією, отримати необхідні консультації з підбору та застосуванню наших виробів.

 

На весь модельний ряд люків отримано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-07/40565 від 18.05.2012 року. Дані моделі люків згідно з листом Державної системи сертифікації УкрСЕПРО UA.P.080, UA.PN.080.