Послуги

  ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ

 

Надаємо послуги лазерного різання листового металу, з високою оперативністю виконання робіт і якістю обробки. Поле обробки 3000×1500. Максимальна  товщина оброблюваного металу: 22 мм. Висока якість обробки. Відправлення виробів по всій Україні. Будь-яка форма оплати. Матеріал: замовника або виконавця.

 

 

 

ДОСТАВКА

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до Вас додому або в офіс. Доставка здійснюється по вівторках і четвергах. Записатися на доставку Ви можете, попередньо зв'язавшись з нашим менеджером. Для того щоб розрахуватися Вам необов'язково приїжджати в офіс, Ви можете оплатити рахунок за безготівковим розрахунком або на місці при доставці.

 

 

 

 

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Помилки, як правило, це наслідок нестачі знань в тій чи іншій сфері діяльності. Для того щоб уникнути їх, слід звертатися до компетентного джерела. Звернувшись до менеджерів нашої компанії, Ви завжди можете отримати найбільш повну інформацію з питань ревізійних систем прихованого монтажу. В тому  числі:

  • консультацію фахівця;
  • детально дізнатися про етапи встановлення ревізійних люків;
  • характеристику, різновид ревізійних люків;
  • попередню оцінку вартості замовлення у випадку індивідуальних розмірів.

Крім того, наші менеджери з продажу допоможуть знайти та прийняти єдине правильне рішення, пов'язане з вибором і встановленням виробів, підібрати та  прорахувати необхідну Вам конструкцію.

 

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ В РЕГІОНИ УКРАЇНИ

Якщо в тому регіоні, в якому Ви перебуваєте, відсутнє наше представництво, то доставка здійснюється автоперевізником Нічний Експрес або Нова Пошта на умовах передоплати замовлення або оплати післяплатою при отриманні (при відправці Новою Поштою). Доставка займає 1-2 робочих дні. Інформацію про надходження грошових коштів і статус виконання замовлення Ви зможете оперативно отримувати у наших менеджерів. Наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою та доставкою.

ВИМІРИ

Першим етапом при покупці ревізійного люка, є його підбір (а саме: модель, розмір (стандартний або замовний), індивідуальна нестандартна позиція і т. ін.). Якщо у Вас є сумніви в правильності підбору або нестандартна ситуація, то наша компанія може надати фахівця, який заміряє, підбере необхідну Вам конструкцію, а також підкаже по монтажу люка. Заміри здійснюються по середах і п'ятницях. Записатися на заміри Ви можете, попередньо зв'язавшись з менеджерами за нашими телефонами. Послуга є платною, її вартість Вам підкажуть наші менеджери (вартість залежить від розташування об'єкта заміру).

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

Наше конструкторське бюро може розробити для Вас індивідуальну конструкцію за Вашими побажаннями та розмірами.